Miesto práce: Bratislava/remote (onsite aspoň raz týždenne, dohodou)

Typ úväzku: B2B

Platové podmienky: od 200 eur/MD, dohodou vzhľadom na senioritu a skúsenosti

Nástup: ASAP, dohodou

O spoločnosti: Svetový leader vo vývoji antidopingových systémov. Úspech na dvoch olympiádach, aktuálny vstup na americko-austrálsky trh.

Náplň práce: vývoj na cloud single page aplikácii, postavenej na React.js, napájanej cez REST API k backendu (Node.js, Express.js) a MySQL. Jedná sa o integráciu niekoľkých externých systémov. Úzka spolupráca s nemeckým tímom (agilne).

Požiadavky na pozíciu:

skúsenosti s vývojom webových aplikáci a väčších SPA

- React.js, React Hooks

- Typescript (Styled Components)

- znalosť princípov Javascript (ES6/ES7)

- Node.js (Express.js)

-skúsenosti s Git

- vítané skúsenosti s AWS

Zamestnanecké výhody, benefity:

- férové a motivačné finančné ohodnotenie na základe skúseností

- kvartálne výkonnostné bonusy

- nové kancelárie v centre Bratislavy

- flexibilná pracovná doba, možnosť pracovať remote

- práca na prémiových zariadeniach (Macbook, iPad)

- zaujímavé firemné akcie (Októberfest v Mníchove, výlety do Álp a pod.)

Fullstack Developer

Category: JavaScript Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you