Miesto práce: Bratislava/80% remote

Platové ohodnotenie: od 2500€/mesiac btto na TPP

Možnosť spolupráce: TPP

Nástup: ASAP/dohodou

Pracovná náplň:

Programovanie jadra motion control (MCOS) systému v C/C++

Návrh, vývoj, a riešenie softvéru pre technologickú U.S. firmu / riadenie koplexných strojov, výrobných liniek

Vývoj systému riadenia pohybu Motion Control System

Spolupráca s vývojármi v U.S

Nový vývojový team v Bratislave

Úzka spolupráca s vývojármi hardware, testermi

Široké spektrum projektov, riešenie komplexných problémov, inovácií, zamerané na high tech vývoj a automatizáciu

Občasné potenciálne cestovanie do USA

Technologicky zamerané na C / C++ vývoj

Benefity:

Práca v high-tech spoločnosti s mnohými inovatívnymi prístupmi a technológiami

Cestovanie do USA

Zázemie medzinárodnej spoločnosti

Praca v kancelárii + homeoffice

IPhone na súkromné účely

Pravidelné team eventy

Požiadavky:

Dobrú znalosť C / C++, a iných vývojových technológií

Znalosť vývojových prostredí

Znalosť nástrojov pre podporu vývoja softvéru (Git, JIRA)

Pokročilý softvérový vývoj a techniky (multithreading, interrupts, algoritmy)

Znalosť mikroprocesorov a mikrokontrolérov je plus

Skúsenosti s návrhom HW a vývoj softvéru na low-level úrovni sú plus

Skúsenosti so skriptovaním pomocou Bash alebo Python výhodou

Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci

Anglický jazyk na komunikáciu

Skúsenosti s prácou v RTOS (VxWorks, TI-RTOS, FreeRTOS) sú plus

C/C++ developer

Category: C/C++ Location: Bratislava

Fill out the form bellow and we’ll make sure to contact you